ORGANIZÁCIA A CENY

Parkovanie a MHD v Bratislave

Ak prídete do Bratislavy vlakom na Hlavnú stanicu, do historického centra sa dostanete aj peši, približne za 15 minút. Ak sa budete chcieť ubytovať a pohybovať aj mimo historického centra, príde vám vhod plánovač MHD, ktorý nájdete na stránke imhd.sk/ba/. Informácie o parkovacích možnostiach pre turistické autobusy nájdete na stránke visitbratislava.com/sk/informacie/parkovanie.

Miesto stretnutia

Miesto stretnutia, resp. začiatok prehliadkovej trasy je pri jednotlivých prehliadkach rôzny.

V prípade záujmu vás môže sprievodkyňa počkať pred vašou školou alebo hotelom a odprevadiť vás na miesto začiatku prehliadky. Táto služba je bezplatná.

Trvanie prehliadky a prednášky pre školy

Ak pri konkrétnej ponuke nie je uvedené inak, prednášky) trvajú 45 minút a prehliadky 90 minút.

Ak sa so sprievodkyňou dohodnete na stretnutí pri vašej škole alebo v mieste vášho ubytovania, čas potrebný na presun k miestu začiatku prehliadkovej trasy sa do uvedeného času nepočíta a nemá ani vplyv na cenu prehliadky. Je to bezplatná služba navyše.

Cena a spôsob platby

Ak nie je pri konkrétnej ponuke uvedené inak, cena za prehliadku je 2 € za študenta. Sprevádzajúci pedagógovia neplatia. Minimálna objednávka: 50 €.

Platiť môžete na faktúru alebo v hotovosti oproti potvrdenke z VRP. Potvrdenku vám pošleme na e-mail.

Ceny za vstupy do expozícii sa riadia cenníkmi príslušného múzea a budete ich hradiť priamo v pokladni múzea.

Storno podmienky

V prípade zrušenia objednávky skôr ako v deň prehliadky neúčtujeme žiadny storno poplatok.

Upozornenie: v prípade nepredvídateľných udalostí môže byť prehliadka z našej strany zrušená bez povinnosti zabezpečiť náhradného sprievodcu. Prehliadka sa uskutoční v náhradnom termíne.

Fotenie a nahrávanie počas prehliadky

Ak sprievodkyňa používa pri prehliadke audio set s mikrofónom a vysielačom, je z technických príčin zakázané používať mobilné telefóny, kamery a diktafóny.  Sprievodkyňa vám, samozrejme, poskytne aj priestor na urobenie fotiek.

Prečítajte si úplné znenie Všeobecných obchodných podmienok. Osobné údaje pri prehliadkach pre školy nespracúvame.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky